Сільське господарство

"Сокол" у Facebook

Ми у Facebook

https://www.facebook.com/zeosokol/?ref=bookmarks хітів: 0 хостів: 0

04 липня 2017 в 10:35

ТОВ "ЗЕО "Сокол"

ТОВ "Завод елеваторного обладнання "СОКІЛ"

http://zeosokol.prom.ua/ хітів: 0 хостів: 0

30 червня 2017 в 14:01

Агропитомник ФХ"Джерело"

Агропітомнік "Джерело" заснований в 2000 році. Спочатку нашим напрямком було вирощування овочів і ягід (малини, полуниці), а також яблук літніх, осінніх і зимових сортів. А починаючи з 2010 року ми на професійному рівні зайнялися вирощуванням саджанців плодових дерев (яблуня, абрикос, вишня, черешня, слива, груша, персик та інші) і чагарників (смородина, малина, агрус), розсади полуниці різних сортів. Протягом всього часу роботи нашого господарства ми вибираємо для себе кращі сорти малини, полуниці, яблуні та інших культур, які дуже добре зарекомендували себе в нашому непередбачуваному кліматі. Звернувшись в наш розплідник ви отримаєте якісний посадковий матеріал, індивідуальний підхід до кожного клієнта, консультаційну підтримку з вирощування та доглядом за культурами і обов'язково ввічливе звернення нашого персоналу. Щороку ми збільшуємо свій асортимент новими сортами, відвідуємо агро-виставки, переймаємо досвід у інших виробників і ділимося своїм. Ми ретельно підходимо до вирощування посадкового матеріалу - це своєчасний полив, підживлення, обрізка, обробка ЗЗР та інші агротехнічні роботи. Продукція вирощується на краплинному поливі із застосуванням сучасних технологій вирощування (це вирощування полуниці на мульчирующей плівці або агроволокном з внесенням добрив через крапельний полив і по листу). Бажаючим придбати саджанці, розсаду оптом, прохання зв'язатися з нами заздалегідь, за 1 2 місяці до покупки. Адреса та контактні телефони вказані на сторінці Контакти. Розплідник ФГ "Джерело" залишає за собою право на зміну цін протягом сезону. Якщо Ви зацікавилися у співпраці з нами, будь ласка, звертайтеся за вказаною адресою або телефонуйте. В інших містах України можна замовити і купити саджанці поштою. Доставка по всій Україні (Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, Євроекспрес та ін ..). Ми постараємося зробити так, щоб наша співпраця була взаємовигідною! З повагою ФГ Джерело.

http://dgerelo.net/ хітів: 1 хостів: 1

11 січня 2017 в 17:18

uchastok.in.ua

Інтернет-магазин «Ділянка» - це універсальний магазин господарської групи товарів, автозапчастин. Ми підтримуємо вітчизняних виробників і тому, в нашому інтернет-магазині практично весь представлений асортимент товару виробництва України. Ви можете придбати у нас товари для будинку, дачі, присадибної ділянки, городу. Товари допомагають у веденні особистих, а також невеликих фермерських господарствах. Товари туристичного напряму і тому подібні оптом і в роздріб. За всіма позиціями товарів Ви знайдете у нас детальний опис, технічні характеристики, фото і в деяких навіть відео.

http://uchastok.in.ua хітів: 1 хостів: 1

10 листопада 2016 в 14:45

Караванський завод кормових дріжджів - офіційний сайт

"Караванський завод кормових дріжджів" -єдиний виробник натуральних кормових дріжджів в Україні, який працює по ТУ і виробляє натуральний продукт, який відповідає всім стандартам технології.

http://www.kzkd.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

07 листопада 2016 в 09:56

Завод "Сокoл": закупка

Завод елеваторного обладнання бере свій початок в 1992 році, коли булo заснованo фірмy "Агро-Дарина". Наразі підприємство проектує, виготовляє і здає «під ключ» елеватори різної потужності.

http://zeosokol.zakupka.com/ хітів: 1 хостів: 1

01 липня 2016 в 12:38

Маловисківський завод сушильного та елеваторного обладнання - офіційний сайт

МЗЕО – компанія, що динамічно розвивається, основною діяльністю якої є виробництво зерносушильного та транспортного обладнання.

http://mzeo.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

27 травня 2016 в 16:16

https://vk.com/torgbaza_citi

Продаж сільхозтехніки : трактор, мототрактор, мотоблок, навісне обладнання. Також мотоцикли, мопеди, велосипеди та твердопаливні котли. Запчастини та аксесуари для техніки Займаємось ремонтом ВЕЛОСИПЕДІВ, МОТОЦИКЛІВ, МОПЕДІВ та МОТОБЛОКІВ

https://vk.com/torgbaza_citi хітів: 1 хостів: 1

27 травня 2016 в 09:42

http://freya-agro.com.ua

У своїй діяльності наша компанія керуючись принципом "Ми робимо світ кращим", прагне забезпечити аграріїв натуральними органо-мінеральними добривами і ґрунто-модифікаторами найвищої якості. Упроваджена компанією технологія виробництва забезпечує продукції нешкідливість для людини і довкілля, має необхідні сертифікати та висновки експертиз тих, що надають дозвіл з використання нашої продукції в Україні. При дотриманні технології внесення наших ОМД, ми гарантуємо: Підвищення врожайності на 10-30%; Зменшення загальних витрат при використанні мінеральних добрив; Продовження на 2-3 тижні стійкості рослин до посухи, умов перезимівлі та іншим негативними погодними умовами; Посилення зростання і скорочення термінів дозрівання сільськогосподарських культур; Перевищення аналогів комплексу мікроелементів в десятки разів; Поліпшення біохімічного складу продукції. Підприємство ТОВ «Фрея-Агро» пропонує технологію раціонального землекористування для мало-гумусних ґрунтів, зокрема в арідних і засолених зонах. Для цього наші учені розробили унікальні препарати, на основі яких створена серія різноманітних комплексних органо-мінеральних добрив (ОМД) «Фрея» що реалізовуються під наступними торгівельними марками:

http://freya-agro.com.ua/ua/about-company/o-kompanii.html хітів: 2 хостів: 2

02 грудня 2015 в 08:26

lemaragro.com.ua

Приватне підприємство «Лемар Агро» з 2009 року здійснює поставки рибного борошна та інших кормових добавок що використовуються у виробництві комбікормів для задоволення потреб тваринництва та птахівництва.

http://www.lemaragro.com.ua хітів: 0 хостів: 0

01 грудня 2015 в 16:58

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство