Аудіо-, відео-, фототехніка

Інтернет-магазин чохлів і аксесуарів для Apple

Раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині чохлів і аксесуарів для iPhone і iPad. В нашому інтернет-магазині Ви знайдете самий великий вибір чохлів для iphone і ipad найрізноманітніших забарвлень і фактур, виготовлених з кращих матеріалів.

http://apple-case.com/ хітів: 0 хостів: 0

25 червня 2012 в 10:05

Сайт о фотографії

На сайті VidsNet.ru ви знайдете - прийоми та поради як знімати цифровою технікою, уроки по фотографії, конкурси фотографії, місця проведення галерей знаменитих фотографів і фото виставок, новини останніх подій у сфері фотографії, цікаві факти фотосправи, біографії знаменитих фотографів.

http://www.vidsnet.ru хітів: 0 хостів: 0

30 травня 2012 в 12:52

Супутникове телебачення і Кондиціонери - ЧП САТ МАСТЕР

Продаж супутникового та кліматичного обладнання, установка супутникових антен, монтаж кондиціонерів, сервісне обслуговування, в Києві, в Луцьку.

http://satmaster.tv хітів: 3 хостів: 2

24 лютого 2012 в 08:48

Сайт компанії AV Design

Інсталяційна компанія Audio Visual Design. Проводимо підбір, продаж і налаштування домашніх кінотеатрів та професійних кінотеатрів будь-якої складності та конфігурації. Так само ми можемо зробити проект кінотеатру який будить вписуватися в особисто Ваш інтер'єр і дизайн квартири або будинку.

http://www.avdg.com.ua хітів: 2 хостів: 1

26 січня 2012 в 08:53

Сайт виробників DVD BOX

DVD BOX / ДВД БОКС. Наша компанія пропонує для усіх виробників відео-аудіо продукцію DIS-BOX. У закритому стані бокс утримується на трьох замках, що в свою чергу виключає несанкціоноване відкриття боксу і випадання диска. Бокс для двох лазерних носіїв.

http://www.disc-box.com.ua хітів: 0 хостів: 0

18 липня 2011 в 01:30

Saxon - обкладинки для електронних книг

Каталог товарів та послуг: - Виготовлення виробів зі шкіри та інших матеріалів: чохли для електронних книг, сумки для комунікаторів, ноутбуків, сумки-холодильники, рюкзаки, рекламна продукція. Прайс-лист на товари та послуги. Контакти

http://saxon.in.ua хітів: 1 хостів: 1

12 травня 2011 в 09:44

Сайт компанії "Ваш Партнер"

Нові відео технології для вас особисто, для розвитку існуючого бізнесу, будівництво свого бізнесу в компанії, цікаве і незвичайне спілкування з друзями та клієнтами з використанням відео технологій. Просто мільйон різноманітних ідей і застосувань. Все робиться дуже просто, цікаво і вигідно.

http://vvolskiy.com хітів: 0 хостів: 0

18 квітня 2011 в 10:34

Інтернет-магазин електроприладів

Продаж проекторів, інтерактивних досок, кронштейнів для телевізорів, екранів для проектора.

http://www.omgua.com хітів: 1 хостів: 1

21 березня 2011 в 17:00

ComTel

* Знімальне устаткування для телебачення та кіно; * Освітлювальне обладнання; * Рішення для відеомонтажу; * Технології ефірного теле-та радіомовлення; * Технології зберігання і передачі медіаданих.

http://comtel.ua/ хітів: 4 хостів: 4

29 грудня 2010 в 16:57

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство