Будівництво та ремонт

ТОВ "ПАНОРАМА-2000", ТОВ "Індустріальний дизайн"

Бронедвері, накладки мдф, вікна власного виробництва, водостоки і покрівельні матеріали, сайдинг; виготовлення верстатів ЧПУ, ручний електроінструмент, екокотли і печі на твердому паливі

http://dver-daniloff.com/ хітів: 0 хостів: 0

20 січня 2017 в 08:39

Конструкції з нержавіючої сталі Артеферро

Конструкції з нержавіючої сталі, огорожі з нержавіючої сталі, елементи для конструкцій з нержавіючої сталі

http://store.iamdesign.com хітів: 1 хостів: 1

07 липня 2016 в 14:35

Сайт компанії Саб-Арматура

Саб-Арматура - трубопровідна арматура, запірна арматура, сантехніка.

http://sab.kiev.ua/ хітів: 3 хостів: 3

26 травня 2016 в 10:51

http://sklodesign.com/

Сучасне скло - унікальний будівельний матеріал, який піддається різним видам обробки і переробки. Це прекрасний вибір при склінні фасадів, вітражів, віконних і дверних прорізів комерційних будівель, торгових центрів і приватних будинків. Використання енергоефективного, що зберігає тепло, скління дозволить створити ефект легкості будівель, домогтися комфорту в приміщеннях, значно знизити витрати при подальшій експлуатації фасадів і конструкцій будь-яких будівель і споруд.

http://sklodesign.com/ хітів: 1 хостів: 1

26 травня 2016 в 10:47

Інтернет-гіпермаркет будівельних матеріалів та обладнання 1 Платформа ТехноНІКОЛЬ

Інтернет-гіпермаркет в якому представлено широкий асортимент будівельних матеріалів, інструментів та обладнання для всіх етапів будівництва. Тут можна придбати повний комплекс матеріалів для ваших потреб з усією комплектацією, отпимати професійну консультацію та допомогу у виборі.

http://1platforma.com.ua/ хітів: 2 хостів: 2

19 травня 2016 в 11:39

акційний розпродаж

розпродаж матеріалів для фасаду: плитка клінкерна, плитка ручного формування, бруківка клінкерна, сходи та плитка клінкерні, цегла клінкерна. німеччина. Голандія.

http://www.vipklinker.com.ua/aktsionnie-tovary хітів: 2 хостів: 2

03 березня 2016 в 12:29

himdecor.ua

Компанія виготовляє понад 30 найменувань продукції під торговою маркою HIMDECOR . Наша продукція використовується для декоративного оздоблення та захисту мінеральних, металевих та дерев'яних поверхонь. Продукція ТМ HIMDEСOR отримує хороші відгуки про якість товару при доступній ціні.

http://himdecor.ua/ хітів: 1 хостів: 1

03 березня 2016 в 12:05

ivantrade

Труби до опалення, водопроводу та каналізації.

http://www.ivantrade.stroika.biz.ua хітів: 2 хостів: 2

03 березня 2016 в 12:04

Інтернет-магазин "Композит"

Інтернет-магазин нових революційних матеріалів у галузі будівництва і сільського господарства.

http://compozit.zp.ua/ хітів: 1 хостів: 1

30 грудня 2015 в 10:17

Металочерепиця Вінниця

Наша компанія пропонує широкий асортимент металочерепиці з металу різних провідних виробників. Наш завод виробляє металочерепицю у формі Юлія (традиційна хвиляста форма нагадує керамічну черепицю) і карл Густав (імітація напівкруглої керамічної черепиці). Доставка в усі райони Вінницької області, а також в усі сусідні області. Виробництво металочерепиці в стислі терміни за 1-2 дні. Ми використовуємо метал таких виробників як Arcelor Mittall (Німеччина, Румунія), DongBu (Корея), Метал і Полімери, Модуль Україна. Металочерепиця представлена ​​в різних товщинах - 0,4 мм, 0,45 мм, 0,5 мм. У колірній гамі перебувати більше 40 різних відтінків. Ми пропонуємо також повний набір всіх комплектуючих до металочерепиці: конькові планки, торцеві планки, вентиляційні аератори, снігозатримувачі, паралоновиє ущільнювачі, кріпильні елементи. Дуже важливо звернути пильну увагу на покрівельні саморізи, прокладки і правильний монтаж, так як саме вони мають велике значення в абсолютній непропускаемості вологи Вашої покрівлі. Для правильної експлуатації покрівлі необхідно враховувати правильність установки обрешітки для додаткового вентиляційного зазору що буде перешкоджати утворенню конденсату і дебати Вашої покрівлі, захистить від вологи конструкцію покрівлі та утеплювач від вологи. Якщо утеплювач не захищати від конденсату, він втратить свої властивості. Металочерепиця також проводиться в стандартних розмірах 2,25 * 1,19 м в різний колірних варіантах

http://metallocherepica.vn.ua/ хітів: 0 хостів: 0

18 грудня 2015 в 16:50

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство