Промисловість

V3Style в Instagram

V3Style в Instagram

https://www.instagram.com/v3style/ хітів: 0 хостів: 0

26 квітня 2017 в 16:32

V3Style в Facebook

V3Style в Facebook

https://www.facebook.com/V3style хітів: 0 хостів: 0

26 квітня 2017 в 16:32

V3Style в ВК

Сторінка V3Style в ВК

https://vk.com/v3style хітів: 0 хостів: 0

26 квітня 2017 в 16:31

БОРТЕК. Офіційний сайт

Промислові електричні печі та водоочисне обладнання

http://bortek.ua хітів: 0 хостів: 0

28 лютого 2017 в 17:01

Офіційний сайт компанії "DIGIDROL"

Досконалість кожної краплі.

http://digidrol.com.ua/ хітів: 1 хостів: 1

16 грудня 2016 в 17:25

ПП Луцькпідшипниксервіс - офіційний сайт

ПП «Луцькпідшипниксервіс» пропонує поставку широкого асортименту продукції для сільського господарства та промисловості в усі регіони України. Успішний досвід співпраці з аграрними, виробничими та промисловими підприємствами дозволяє компанії задовольняти широкий спектр потреб замовника. Спеціалісти та менеджери компанії здійснюють точний підбір продукції згідно з вимогами та потребами замовника. Клієнти компанії отримують високваліфіковані консультації та технічну підтримку.

http://lps.org.ua хітів: 1 хостів: 1

28 жовтня 2016 в 11:44

"Аква Україна"

Офіційний сайт компанії "Аква Україна"

http://au.ua/ хітів: 0 хостів: 0

17 жовтня 2016 в 10:50

ЧП ФЕДЯКИН

Підприємство ФОП Федякин А.В. Пропонує вам проектування , виробництво , обслуговування та комплектуючі для ліній з виробництва паливних пелет і брикетів з відходів деревного виробництва , агро- і біомас . Ми виробляємо: - Лінії гранулювання . - Лінії брикетування . - Сушарки пневматичні . - Дробинки . - Дробинки барабанный . - Конвеєр скребковий . - Шнеки . - Механічні склади . - Пневматичні податчики гранули . - Димотяги . - Преса . - Циклони - Бункери - дозатори ФЛП Федякин А.В. Є як постачальником , так і виробником нового обладнання комплексних ліній з виробництва пелет . Багаторічний практичний досвід дозволяє нашому підприємству вирішувати поставлені завдання в комплексі , починаючи від виготовлення окремих запчастин до установки і введення в експлуатацію комплексних ліній з гранулювання . Ми в повному обсязі виконуємо взяті на себе зобов'язання по гарантійному обслуговуванню устаткування , своєчасному виїзду сервісного інженера при збої в роботі обладнання , постачання різних запасних частин до пресів серії ОГМ . ПРЕСА ОГМ серії , за роки експлуатації , показали стабільний результат в роботі на підприємствах різних галузей . Наше підприємство освоїло випуск зварних корпусів редуктора ОГМ - 1,5. Корпус виконаний за технологією зварного вироби , що дозволяє контролювати всі етапи виробництва , з дотриманням норм і правил , що пред'являються до зварних виробів , Тобто зварювання в кондуктора , з наступним відпуском зварювальних швів і зняття залишкових напруг . Якість лиття залишає бажати кращого , тому зварні корпусу редукторів мають явну перевагу . Доступність зношуються запчастин до пресів серії ОГМ дозволяє організувати безперебійний випуск продукції . Європейські виробники забезпечують поставки матриць , наше підприємство може виготовити обичайки і ролери будь-яких видів , як стандартного , так і ремонтного розмірів , на преса серії ОГМ , ДГВ , Мунка і ін . У зв'язку зі збільшенням попиту на запчастини , вузли , агрегати входять в комплексні лінії з гранулювання На базі ОГМ пресів серії. ФЛП Федякин А.В Пропонує доступні варіанти комплектації преса ОГМ - 1,5 , що дозволяє за оптимальною ціною і в найкоротші терміни запустити в роботу будь-яку виробничу лінію . Таким чином , вибираючи наше обладнання ви , отримуєте нове , надійне , працездатне устаткування, що дозволяє вже сьогодні вирішувати питання щодо забезпечення ринку якісною , рентабельною продукцією .

http://pres88.com.ua хітів: 1 хостів: 1

19 травня 2016 в 11:39

Інтернет-магазин пластикової упаковки

Пластикова упаковка для продуктів, коррекси, лотки для яєць, блістери. Інтернет-магазин, каталог продукції, ціни.

http://shop.plastapak.com.ua хітів: 0 хостів: 0

19 травня 2016 в 11:39

Офіційний сайт компанії "РЕДУКТОР-КОМПЛЕКС"

Компанія "Редуктор-Комплекс" поставляє на ринок України черв'ячні редуктори, мотор-редуктори марки GSDrive. - Більше 5-ти років на ринку України - 12 місяців гарантії від виробника - Наявність на складі та швидка відправка Для підбору редуктора необхідно вказати потужність двигуна (kW) і необхідний оборот вихідного валу (оборот. / Хв.). Ми підберемо найоптимальніший варіант за ціною і надійності. Наші мотор-редуктора широко застосовуються в машинобудуванні, хімічній промисловості, сільськогосподарському виробництві, харчовій та інших галузях промисловості. Основні конструктивні особливості черв'ячних редукторів: 1.Прямоугольная форма корпусу і наявність спеціально оброблених поверхонь спрощують монтаж редуктора і забезпечують можливість установки на нього різноманітного додаткового обладнання (вихідний фланець, реактивна тяга). 2.Сімметрічний порожнистий вихідний вал редуктора, дозволяє використовувати вставною суцільнометалевий вал (вихідний вал редуктора поставляється як додаткове обладнання). 3.Компактние розміри, легкість і економічна ефективність конструкції редукторів. 4.Корпуса редукторів SV 025, SV 030, SV 040, SV 050, SV 063, SV 075, SV 090 виконані з алюмінію методом лиття під тиском. SV110, SV 130, SV 150 мають міцний чавунний корпус, пофарбовані термостійкою порошковою фарбою. 5. Широкий діапазон передавального відношення редуктора (i): 5-7,5-10-15-20-25-30-40-50-60-80-100 Доступні ціни. Висока якість. Наявність на складі.

http://catalogue.r-k.kiev.ua/index.php/reduktory-chervyachnye.html хітів: 0 хостів: 0

13 січня 2016 в 10:41

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство