Промисловість

Розмістити сайт
Альфа ПРО інжиніринг

Технічна підтримка виробничих підприємств: сервісне обслуговування, ремонт і модернізація верстатів з ЧПУ; поставка зі складу та під замовлення металообробного обладнання б/в; продаж комплектуючих, запасних частин, витратних матеріалів та інструменту для токарних і фрезерних верстатів; відновлення та заточка металоріжучого інструменту.

http://alphapro.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

сьогодні в 09:16

Офіційний сайт компанії "DIGIDROL"

Досконалість кожної краплі.

http://digidrol.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

16 грудня 2016 в 17:25

ПП Луцькпідшипниксервіс - офіційний сайт

ПП «Луцькпідшипниксервіс» пропонує поставку широкого асортименту продукції для сільського господарства та промисловості в усі регіони України. Успішний досвід співпраці з аграрними, виробничими та промисловими підприємствами дозволяє компанії задовольняти широкий спектр потреб замовника. Спеціалісти та менеджери компанії здійснюють точний підбір продукції згідно з вимогами та потребами замовника. Клієнти компанії отримують високваліфіковані консультації та технічну підтримку.

http://lps.org.ua хітів: 0 хостів: 0

28 жовтня 2016 в 11:44

"Аква Україна"

Офіційний сайт компанії "Аква Україна"

http://au.ua/ хітів: 0 хостів: 0

17 жовтня 2016 в 10:50

ЧП ФЕДЯКИН

Підприємство ФОП Федякин А.В. Пропонує вам проектування , виробництво , обслуговування та комплектуючі для ліній з виробництва паливних пелет і брикетів з відходів деревного виробництва , агро- і біомас . Ми виробляємо: - Лінії гранулювання . - Лінії брикетування . - Сушарки пневматичні . - Дробинки . - Дробинки барабанный . - Конвеєр скребковий . - Шнеки . - Механічні склади . - Пневматичні податчики гранули . - Димотяги . - Преса . - Циклони - Бункери - дозатори ФЛП Федякин А.В. Є як постачальником , так і виробником нового обладнання комплексних ліній з виробництва пелет . Багаторічний практичний досвід дозволяє нашому підприємству вирішувати поставлені завдання в комплексі , починаючи від виготовлення окремих запчастин до установки і введення в експлуатацію комплексних ліній з гранулювання . Ми в повному обсязі виконуємо взяті на себе зобов'язання по гарантійному обслуговуванню устаткування , своєчасному виїзду сервісного інженера при збої в роботі обладнання , постачання різних запасних частин до пресів серії ОГМ . ПРЕСА ОГМ серії , за роки експлуатації , показали стабільний результат в роботі на підприємствах різних галузей . Наше підприємство освоїло випуск зварних корпусів редуктора ОГМ - 1,5. Корпус виконаний за технологією зварного вироби , що дозволяє контролювати всі етапи виробництва , з дотриманням норм і правил , що пред'являються до зварних виробів , Тобто зварювання в кондуктора , з наступним відпуском зварювальних швів і зняття залишкових напруг . Якість лиття залишає бажати кращого , тому зварні корпусу редукторів мають явну перевагу . Доступність зношуються запчастин до пресів серії ОГМ дозволяє організувати безперебійний випуск продукції . Європейські виробники забезпечують поставки матриць , наше підприємство може виготовити обичайки і ролери будь-яких видів , як стандартного , так і ремонтного розмірів , на преса серії ОГМ , ДГВ , Мунка і ін . У зв'язку зі збільшенням попиту на запчастини , вузли , агрегати входять в комплексні лінії з гранулювання На базі ОГМ пресів серії. ФЛП Федякин А.В Пропонує доступні варіанти комплектації преса ОГМ - 1,5 , що дозволяє за оптимальною ціною і в найкоротші терміни запустити в роботу будь-яку виробничу лінію . Таким чином , вибираючи наше обладнання ви , отримуєте нове , надійне , працездатне устаткування, що дозволяє вже сьогодні вирішувати питання щодо забезпечення ринку якісною , рентабельною продукцією .

http://pres88.com.ua хітів: 0 хостів: 0

19 травня 2016 в 11:39

 

Розміщуйте свої сайти на порталі УкрБізнес БЕЗКОШТОВНО

Розмістити сайт
 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство