ЗМІ

Open World

Онлайн журнал Open World – незалежне інтернет-видання

http://openworld.info/ хітів: 2 хостів: 2

01 квітня 2016 в 15:59

Державне підприємство (ДП) «Преса»

Державне підприємство (ДП) «Преса» створено у травні 1998 року. Діяльність підприємства направлена на задоволення потреб фізичних і юридичних осіб у періодичних і неперіодичних виданнях, іншій друкованій продукції на території України та за її межами. Досвід розповсюдження періодичних видань, потужна виробнича база, кваліфікований персонал, бездоганна ділова репутація дозволяють підприємству займати вагоме місце на ринку розповсюдження періодики.

http://www.presa.ua/ хітів: 1 хостів: 1

25 березня 2014 в 15:22

Центр глобалістики "Стратегія ХХІ"

Центр глобалістики "Стратегія ХХІ" є недержавною, неприбутковою громадською організацією, яка об‘єднує на добровільних засадах громадян для задоволення та захисту їхніх спільних науково-дослідних, соціальних та економічних інтересів. Центр глобалістики "Стратегія ХХІ" займається: 1) дослідженнями: - глобальних проблем світової енергетики, - енергетичної політики та міжнародної безпеки, - розвитку енергетичних взаємин з країнами Каспійсько-Чорноморо-Балтійського простору, Центральної Азії та Європейського Союзу; 2) розробкою науково обґрунтованих, аналітичних матеріалів та методичних рекомендацій для органів державної влади, недержавних та інших зацікавлених інституцій з питань енергетичної політики та міжнародної безпеки, ролі та потенціалу України в якості транзитної країни, відносин України з державами зазначених регіонів, міжнародними організаціями, а також країнами, що проявляють зацікавленість в спільних з Україною енергетичних, комунікаційних та стратегічних проектах видобутку енергоносіїв; 3) виконанням незалежних експертиз енергетичних, комунікаційних та інших проектів видобутку енергоресурсів; 4) наданням інформаційної, технічної та фінансової підтримки фахівцям та дослідникам, які працюють у напрямку, що відповідає предмету діяльності Центру.

http://geostrategy.org.ua хітів: 0 хостів: 0

25 лютого 2014 в 08:20

Безкоштовні оголошення Бердянська

berdyansk.do.am - безкоштовні оголошення Бердянська.

http://berdyansk.do.am хітів: 0 хостів: 0

08 січня 2014 в 12:28

Plumins.com - афіша Донецька у новому форматі

Афіша міста Донецьк у зручному форматі. Все про організації активного відпочинку у вашому місті. 10 тематичних розділів зі своїми листингами подій і каталогами. Рейтинги закладів Донецька. Оцінюйте, коментуйте, приєднуйтесь.

http://plumins.com хітів: 1 хостів: 1

04 грудня 2013 в 08:18

Радіо Миколаєва "ПРОСПЕКТ" - афіша, вітання, оголошення та реклама

"Амир - С" - радіо рекламне агентство Миколаєва пропонує спектр рекламних послуг за привабливими цінами. Мережа рекламного радіо мовлення. Запис аудіо рекламних роликів. Звукові вітання. Поліграфія. (Візитки 1000 шт. - 145 грн). http://amir.gu.ma http://amir-s.ucoz.net

http://amir.gu.ma хітів: 0 хостів: 0

26 листопада 2013 в 08:05

Журнал «Ще раз про»

Журнал «Ще раз про...» (виходить з липня 2001 року) з самого початку заявлений як інформаційно-аналітичне друковане видання. Сфера інтересів: Культура, Суспільство, Особистість. Виходить один раз на квартал (4 рази в рік), тираж 7500 примірників, формат А4 (210х290), 60-80 стор.

http://www.once-more.ru хітів: 0 хостів: 0

18 листопада 2013 в 09:49

Сайт Миколаївського району Миколаївської області

Сайт Миколаївського району Миколаївської області. Новини. Адреси та телефони сільських та селищних рад. Контакти установ та закладів.

http://nikray.at.ua/ хітів: 0 хостів: 0

15 листопада 2013 в 08:18

Політична кухня України

Політична кухня України. Сайт незалежної думки.

http://www.polit-sovet.com/ хітів: 0 хостів: 0

28 жовтня 2013 в 11:42

Жінка-Онлайн

Інтернет-видання про життя та діяльність українських жінок: новини, блоги, форум.

http://zhinka-online.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

21 жовтня 2013 в 16:16

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство