Медицина і здоров'я

Розмістити сайт
Товари для хірургів

Головним напрямком нашої компанії є постачання в медичні установи лапароскопічного інструментарію, обладнання для лапароскопії та витратних матеріалів компанії Youshi Medical Instrument Co., LTD, Китай, яка є виробником лапароскопічного інструментарію вже більше 10 років і широко зарекомендувала себе на території України за останні 6 років. Компанія "ЛОКЕ" є офіційним представником Youshi Medical Instrument Co., LTD на території України і пропонує широкий асортимент товарів для лапароскопічної хірургії, а саме: - Лапароскопічні інструменти; - Лапароскопічні затискачі; - Лапароскопічні ножиці; - Лапароскопічні діссектора; - Лапароскопічні кліп-аплікатори; - Біполярні лапароскопічні інструменти; - Монополярні електроди для коагуляції, голки Вереша; - Троакари; - Лапароскопічні ножиці, затискачі з однієї активної браншей; - Лапароскопічні ножиці, затискачі з двома активними браншамі; - Лапароскопічні титанові кліпси; - Лапароскопічні кліпси; - Голкотримачі та інструменти для накладення шва; - Ретрактори та інструменти для вилучення органів; - Інструменти для аспірації - іригації; - Лапароскопічне обладнання та багато іншого. Просто зателефонуйте і у Ви самі можете переконатися наскільки приємно і зручно з нами працювати. Детальніше ознайомитися з цінами Ви можете на сайті www.loke.com.ua

http://loke.com.ua/ хітів: 1 хостів: 1

29 серпня 2016 в 16:57

Україна Рівненська

ЦЕНТР Клінічної Ветеринарії

Лікування собак, котів, екзотичних тварин і птахів. Діагностика. Хірургія тварин. Ортопедія. Дерматологія. Спеціальні ветеринарні дослідження. Лікуємо тварин з добротою і любов'ю. Ваш ветеринар в Харкові.

http://centrvet.com.ua хітів: 1 хостів: 1

02 грудня 2015 в 14:10

Психолог і парапсихолог Ігор Федоришин, м. Львів

Послуги психолога і парапсихолога у Львові. Професійна та ефективна допомога у відновленні балансу і гармонії у всіх сферах Вашого життя.

http://igorfedoryshyn.com хітів: 0 хостів: 0

27 січня 2015 в 16:59

Україна Львівська

Офіційний сайт компанії RH

Компанія RH пропонує УЗД апарати Medison, Toshiba, Siemens, Phillips, Аloka, Voluson, Мindray, Esaote, Ultrasonix, Sonosite. У продажу магніто-резонансні томографи (МРТ) Phillips, Esaote, Hitachi. Комп'ютерна томографія (КТ) Рhillips, Toshiba.

http://rh.net.ua/ хітів: 0 хостів: 0

15 січня 2015 в 12:16

Україна

Лапароскопічні інструменти

Інтернет-магазин для хірургів пропонує своїм клієнтам лапароскопічні інструменти (лапароскопічні затискачі, лапароскопічні ножиці, лапароскопічні дисектори, лапароскопічні кліп аплікатори, лапароскопічні кліпси, біполярні лапароскопічні інструменти, монополярні електроди для коагуляції, голки Вереша, троакари різних діаметрів, лапароскопи), лапароскопічне обладнання (відеокамери, освітлювачі, аспіратори-іригатори, електрокоагулятори та інші аксесуари для лапароскопічної хірургії), поліпропіленові хірургічні сітки, неадгезивні хірургічні сітки (двосторонні і композитні), хірургічний шовний матеріал, вакуумні лігатори, гемороїдальні кільця та багато іншого.

http://loke.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

06 січня 2015 в 10:51

Україна Рівненська

 

Розміщуйте свої сайти на порталі УкрБізнес БЕЗКОШТОВНО

Розмістити сайт
 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство