Медицина і здоров'я

Лида+

Сайт о здоровье и биодобавках

http://freelife.uaprom.net хітів: 0 хостів: 0

03 липня 2017 в 08:38

Товари для хірургів

Головним напрямком нашої компанії є постачання в медичні установи лапароскопічного інструментарію, обладнання для лапароскопії та витратних матеріалів компанії Youshi Medical Instrument Co., LTD, Китай, яка є виробником лапароскопічного інструментарію вже більше 10 років і широко зарекомендувала себе на території України за останні 6 років. Компанія "ЛОКЕ" є офіційним представником Youshi Medical Instrument Co., LTD на території України і пропонує широкий асортимент товарів для лапароскопічної хірургії, а саме: - Лапароскопічні інструменти; - Лапароскопічні затискачі; - Лапароскопічні ножиці; - Лапароскопічні діссектора; - Лапароскопічні кліп-аплікатори; - Біполярні лапароскопічні інструменти; - Монополярні електроди для коагуляції, голки Вереша; - Троакари; - Лапароскопічні ножиці, затискачі з однієї активної браншей; - Лапароскопічні ножиці, затискачі з двома активними браншамі; - Лапароскопічні титанові кліпси; - Лапароскопічні кліпси; - Голкотримачі та інструменти для накладення шва; - Ретрактори та інструменти для вилучення органів; - Інструменти для аспірації - іригації; - Лапароскопічне обладнання та багато іншого. Просто зателефонуйте і у Ви самі можете переконатися наскільки приємно і зручно з нами працювати. Детальніше ознайомитися з цінами Ви можете на сайті www.loke.com.ua

http://loke.com.ua/ хітів: 1 хостів: 1

29 серпня 2016 в 16:57

ЦЕНТР Клінічної Ветеринарії

Лікування собак, котів, екзотичних тварин і птахів. Діагностика. Хірургія тварин. Ортопедія. Дерматологія. Спеціальні ветеринарні дослідження. Лікуємо тварин з добротою і любов'ю. Ваш ветеринар в Харкові.

http://centrvet.com.ua хітів: 1 хостів: 1

02 грудня 2015 в 14:10

Психолог і парапсихолог Ігор Федоришин, м. Львів

Послуги психолога і парапсихолога у Львові. Професійна та ефективна допомога у відновленні балансу і гармонії у всіх сферах Вашого життя.

http://igorfedoryshyn.com хітів: 0 хостів: 0

27 січня 2015 в 16:59

Лапароскопічні інструменти

Інтернет-магазин для хірургів пропонує своїм клієнтам лапароскопічні інструменти (лапароскопічні затискачі, лапароскопічні ножиці, лапароскопічні дисектори, лапароскопічні кліп аплікатори, лапароскопічні кліпси, біполярні лапароскопічні інструменти, монополярні електроди для коагуляції, голки Вереша, троакари різних діаметрів, лапароскопи), лапароскопічне обладнання (відеокамери, освітлювачі, аспіратори-іригатори, електрокоагулятори та інші аксесуари для лапароскопічної хірургії), поліпропіленові хірургічні сітки, неадгезивні хірургічні сітки (двосторонні і композитні), хірургічний шовний матеріал, вакуумні лігатори, гемороїдальні кільця та багато іншого.

http://loke.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

06 січня 2015 в 10:51

Аналітик - фільтри для носа в Україні

ФІЛЬТР ДЛЯ НОСА - невидимий при використанні міні-фільтр, ефективно забезпечує захист Ваших органів дихання від шкідливих факторів навколишнього середовища: пилу, вірусів, алергенів!

http://www.analitik.in.ua/ хітів: 1 хостів: 1

20 серпня 2014 в 10:33

Офіційний сайт компанії RH

Компанія RH пропонує УЗД апарати Medison, Toshiba, Siemens, Phillips, Аloka, Voluson, Мindray, Esaote, Ultrasonix, Sonosite. У продажу магніто-резонансні томографи (МРТ) Phillips, Esaote, Hitachi. Комп'ютерна томографія (КТ) Рhillips, Toshiba.

https://rh.ua/ru/ хітів: 0 хостів: 0

24 червня 2014 в 11:27

Компанія Медтехніка "Здоровая жизнь"

Компанія Медтехніка "Здоровая жизнь" пропонує краще медичне обладнання від провідних виробників. В асортименті реабілітаційне, лабораторне, масажне, косметологічне обладнання та товари для дому. Низькі ціни, безкоштовна доставка, гнучка система знижок.

http://formed.ua/ хітів: 1 хостів: 1

14 травня 2014 в 10:38

Українське виробництво цифрового рентген приймача

Медичний департамент відомого українського виробника почав з 2014 року виробництво цифрових приймачів рентген графічного зображення під контролем японського виробника. Це допоможе зробити мету переоснащення ЛПЗ України реальністю.

http://www.xray.dpverano.com хітів: 0 хостів: 0

09 квітня 2014 в 10:55

ONCOMEDICA

Компанія "ОНКОМЕДІКА" заснована в 2013 році. Основна спеціалізація полягає у імпорті, дистрибуції та підтримці пацієнтів та клієнтів після продажу виробів медичного призначення та медичного обладнання, що застосовуються в наступних областях медицини: - онкологія, - інфузійна терапія (хіміотерапія), - УЗД діагностика з навігаційною біопсією, - гематологія, - радіологія, - лікування болю (pain management), - мамологія, - хірургія, - проктологія. Продукція компанії "ОНКОМЕДІКА", характеризується виключною якістю, а часто-густо і абсолютною винятковістю на українському ринку. Основні напрямки нашої діяльності: - імпорт, продаж і маркетинг виробів медичного призначення та виробів медичної техніки; - технічне обслуговування медичного обладнання; - проведення семінарів, майстер-класів та практикумів, направлених на ознайомлення лікарів і молодшого медичного персоналу із новими медичними виробами та методами роботи з ними; - участь у міжнародних і державних громадських проектах з питань медицини; - підтримка та консультаційні послуги у галузі медичних технологій, поширення ідей щодо здорового способу життя та необхідності своєчасно контролювати стан свого здоров’я. Основні види продукції: - порт-катетерні системи (порти), лінії-з’єднання, голки Хубера; - портативні еластомерні помпи (насоси); - портативні електричні помпи (насоси); - інфузійні багатоканальні помпи (насоси); - прилади для знеболення (PCA); - витратні матеріали для пацієнтів зі стомою; - прилади для біопсії; - УЗД навігаційні системи для онкології; - сітки для укріплення анатомічних утворень; - обладнання для гістопатології; - обладнання для рентген-терапії.

http://oncomedica.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

17 березня 2014 в 09:44

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство