Комп'ютер

АБВ Квадрат

Дорогі друзі, відвідавши цю сторінку, Ви перебуваєте на стежці успіху, адже Ви вже в пошуку. Можливо, Ви шукаєте якісне створення Інтернет-магазину, можливо, необхідно створити Сайт компанії, а хтось шукає просто окремі послуги. У будь-якому випадку наша компанія готова допомогти кожному. Працюючи в сфері ІТ-бізнесу вже більше шести років, ми виробили свою філософію і стратегію успіху, які допомагають сьогодні вже сотням компаній. Філософія компанії – знайти оптимальне рішення для Ваших бізнес-задач! За багато років роботи ми усвідомили, що головне – це новизна ідеї і якісне виконання роботи. Ми не створюємо сайти-пустушки і не намагаємося охопити всі. Наша філософія – працювати на результат за високими стандартами.

http://abvv.in хітів: 0 хостів: 0

13 лютого 2017 в 08:35

Інтернет-магазин КомпБест

Брендові комп'ютери з Європи

http://compbest.com.ua/ хітів: 1 хостів: 1

09 червня 2016 в 11:18

Веб-студія Limiard (Ліміард)

Офіційний сайт веб-студії Limiard (Ліміард)

http://limiard.com хітів: 0 хостів: 0

03 березня 2016 в 12:27

tontech.com.ua

ТОВ «Тон Тех Україна», єдиний ексклюзивний дистриб’ютор торгової марки DRUKTECH на території України, пропонує широкий асортимент витратних матеріалів та оргтехніки, зокрема ліцензійні картриджі для різноманітних друкуючих пристроїв які відзначаються високою якостю матеріалів, їх доступністю по асортименту та конкурентній ціні. Підтвердженням цього є сертифікати якості виробника тонерів та чорнил ISO 9000:2011 і ISO 14001, що гарантують бездоганну роботу і сумісність нашої продукції.

http://tontech.com.ua/ хітів: 1 хостів: 1

06 травня 2015 в 12:58

IT-TV - інформаційні технології

Компанія Інформаційні технології. Високошвидкісний Інтернет, кабельне телебачення та цифрове телебачення.

http://it-tv.org хітів: 0 хостів: 0

18 березня 2014 в 10:46

Електрон

Магазин комп'ютерної, мобільної та побутової техніки вітає Вас! Магазин «Електрон» комп'ютерної, мобільної та побутової техніки радий запропонувати Вашій увазі великий асортимент товару за низькими цінами. Ми допоможемо Вам у пошуку товару своєю зручністю пошуку, доступним описом, легкістю купівлі.

http://electron.ck.ua/ хітів: 0 хостів: 0

27 січня 2014 в 12:31

Комп'ютерна допомога

Надаємо повний спектр послуг з ремонту й обслуговування комп'ютерів та комп'ютерної техніки, а також з налаштування та адміністрування локальних мереж. Ми обслуговуємо як підприємства, так і приватних осіб.

http://www.everest911.com.ua/ хітів: 4 хостів: 2

20 грудня 2013 в 08:59

It-mir. Створення сайту, веб дизайн та просування

Створення сайту - це занурення у світ IT технологій. Унікальний дизайн, якісна веб-розробка, професійне створення і просування сайту - якісний інтернет-проект для вашого бізнесу.

http://it-mir.net.ua/ хітів: 1 хостів: 1

13 грудня 2013 в 14:04

Інтернет-провайдер BerLine

Інтернет-провайдер BerLine надає доступ в глобальну комп'ютерну мережу як організаціям, так і приватним особам по виділених лініях. Є можливість доступу до ресурсів на нашому сервері (музика, фільми, тощо). Високошвидкісний доступ в Інтернет і аналогове телебачення.

http://berline.kiev.ua/ хітів: 1 хостів: 1

10 грудня 2013 в 10:23

ТОВ

ТОВ "АПЕКС-КРИМ" створено у 2011 році. Пріоритетним напрямком нашої діяльності є створення корпоративної зв'язку та побудова домашніх мереж в масштабах міста, послуги передачі даних, радіодоступ до мережі Інтернет у віддалених місцях по всій території Криму, встановлення систем відеоспостереження.

http://apex-crimea.com хітів: 1 хостів: 1

06 грудня 2013 в 08:28

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство