Нерухомість

Власна Хата Будівництво каркасніх будинкив

Cтроительство загородных домов под ключ Выбор технологии строительства определяет многое: сроки возведения и смету, надежность и архитектурный облик, энергоэффективность и экологичность. Если вы не хотите ждать, но цените комфорт, не экономите на качестве, но не готовы переплачивать – стоит присмотреться к деревянно-каркасной технологии. Она может полностью перевернуть ваши представления о достоинствах быстро возводимых дов коттеджей, в которых живут тысячи семей по всему миру, и за которыми будущее российского рынка загородного жилья.

http://vlasnahata.com хітів: 0 хостів: 0

11 січня 2016 в 15:08

Агентство нерухомості Realty Lviv

За час свого існування наше агентство нерухомості освоїло специфіку роботи всіх сегментів ринку нерухомості. Ми здійснюємо всебічну ріелторську та фінансово-консультаційну діяльність, пов’язану з продажем та здачею в оренду всіх видів нерухомості, включаючи забезпечення будь-яких додаткових спеціалізованих послуг. Ми спроможні задовільнити потреби будь-якого клієнта у справі оренди чи продажу об’єктів нерухомості, житлових або офісних приміщень. Пропонуємо такі основні послуги: - подобова оренда - довготривала оренда - оренда комерційної нерухомості - продаж квартир, будинків та земельних ділянок - продаж комерційної нерухомості - експертна оцінка. Нас відрізняє професійний, системний підхід до роботи, використання в роботі сучасних методів ведення бізнесу, постійний контроль над якістю наших послуг.

http://www.realty.lviv.ua/ хітів: 0 хостів: 0

14 липня 2014 в 13:24

Сторінка постійних оновлень

- інвентаризація та паспортизація нерухомості (виготовлення технічних паспортів на нерухомість); - експертна оцінка в цілях оподаткування; - проектування житла; - дизайн інтер'єру, екстер'єру; - послуги майстрів по будівництву, ремонту; - юридичний супровід.

http://vk.com/id256855540 хітів: 1 хостів: 1

10 червня 2014 в 08:19

Квартира Ірпінь

Купити квартиру в Ірпені.

http://www.irealty.in.ua хітів: 0 хостів: 0

21 січня 2014 в 08:34

Бізнес центр Horizon Office Towers

Оренда офісу в центрі Києва без посередників. 15-поверхова будівля розташована в самому престижному районі Києва - Печерськ. Бізнес центр має відмінне місце розташування, впорядковану територію, зручний під'їзд до будівлі, наявність паркінгу.

http://www.horizontower.com.ua/ru/about хітів: 0 хостів: 0

10 грудня 2013 в 08:21

Оренда квартир, будинків, подобово, довгостроково в Одесі

Так само ми пропонуємо зняти квартиру, будинок в Одесі довгостроково, на нашому сайті vodesse.org Ви завжди знайдете актуальні пропозиції! Оренда квартир, будинків на тривалий термін в Одесі вважається при оренді від 1-го місяця.

http://vodesse.org/ хітів: 0 хостів: 0

29 листопада 2013 в 08:18

«Прайм Бізнес Груп»: керуюча компанія холдингу

Основна функція холдингової компанії - комплексне обслуговування та системне управління бізнес-процесами підприємств холдингу, від здійснення корпоративних процедур до забезпечення функціонування проектних груп. Результатом стає новий продукт - об'єкт нерухомості.

http://primebusinessgroup.ua хітів: 0 хостів: 0

13 листопада 2013 в 12:04

Житловий комплекс «Париж» - французька вишуканість біля самого моря

ЖК «Париж», Одеса - нова багатоповерхова односекційна новобудова в Одесі на Французькому бульварі біля мор. Це сучасні квартири від будівельників за вигідними цінами в Приморському районі. Проект будинку розроблений заслуженим архітектором України, Михайлом Григоровичем Повстанюком.

http://paris.od.ua хітів: 0 хостів: 0

12 листопада 2013 в 14:29

Житловий комплекс

ЖК «Париж» - багатоповерховий односекційний будинок на Французькому бульварі в Одесі біля самого моря. Проект розроблений заслуженим архітектором України, Михайлом Повстанюком. В архітектурі використана стилістика французького модерну. Вдале розташування, інфраструктура, 50 метрів від моря в кращому районі.

http://paris.od.ua/ хітів: 0 хостів: 0

21 жовтня 2013 в 16:15

Оренда квартир подобово біля моря в Ялті від господарів

Оренда квартир, елінгів, апартаментів у Ялті, Алупці. Опис, фото, контакти господарів. Житло для відпочинку в Ялті, Алупці. Всі пропозиції тільки від власників. Тел. +380674993000 Юрій! Сайт - http://ellingvyalte.ru/

http://ellingvyalte.ru/ хітів: 0 хостів: 0

04 жовтня 2013 в 12:54

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство