Послуги

Юридичні послуги | Компанія Прайм Бізнес-Клас

Офіційний сайт компанії "Прайм Бізнес-Клас"

http://urprime.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

учора в 11:51

Адвокатське об'єднання МАКМЕЛ

Професійні юридичні послуги

http://www.mak-mel.com/ хітів: 0 хостів: 0

25 квітня 2017 в 08:43

Супровід справ у Державній виконавчій службі

Допоможемо вирішити будь-які питання пов'язані з процедурою виконання судових рішень Проблеми з якими стикаються наші клієнти: - марна втрата часу в чергах до виконавця - накладені арешти на ваше майно та рахунки - бездіяльність державного виконавця - незаконні дії державного виконавця - відміна незаконних публічних торгів - підозра в зговорі виконавця та боржника - затягування виконавчого провадження - не проводиться опис майна боржника - оскарження експертної оцінки +38 044 232 11 44 +38 096 962 82 07 +38 098 002 55 66

http://e.mak-mel.com хітів: 0 хостів: 0

03 квітня 2017 в 08:41

http://www.klpartners.com.ua/

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «KOVALCHUK LINKEVICH & PARTNERS» надає широкий спектр юридичних послуг, завдяки чому забезпечує вирішення різного роду та складності юридичних проблем фізичних і юридичних осіб, а також фізичних-осіб підприємців. Метою Компанії є надання компетентної юридичної підтримки як підприємствам та підприємцям так і звичайним людям, приділяючи особливу увагу особистому підходу до кожного клієнта, і пропонуючи нестандартні рішення в складних ситуаціях.

http://www.klpartners.com.ua/ хітів: 1 хостів: 1

02 грудня 2015 в 08:26

Lex Consulting

"Lex Consulting" – це поважна й успішна юридична компанія, експерт у сфері податкового законодавства та інвестицій, що виважено підходить до кожної потреби чи проблеми бізнесу, забезпечує кваліфікований захист завдяки професійній команді та набутому досвіду.

http://lex-consulting.ua/ хітів: 0 хостів: 0

02 грудня 2015 в 08:15

Експертна оцінка

ФОП "Саноч" здійснює еспертну оцінку нерухомого майна в тому числі квартир, будинків, земельних ділянок з метою оподаткування, продажу та успадкування. Незалежна оцінка майна ― це процес визначення ринкової вартості майна та майнових прав на певну дату у відповідності з процедурами, встановленими положеннями (національними стандартами), методиками та іншими нормативно-правовими актами, затвердженими Кабінетом Міністрів України і Фондом державного майна України. Експертна оцінка нерухомості включає наступні види оцінки: оцінка житлової нерухомості (оцінка квартири, оцінка будинку, оцінка заміської нерухомості - (домоволодіння); оцінка комерційної нерухомості (офісні приміщення, складські приміщення, торгові приміщення, виробничі приміщення тощо.) оцінка земельних ділянок ( оцінка ділянки під житлове будівництво, оцінка дачної земельної ділянки, оцінка сільсько-господарських угідь, оцінка паїв, оцінка землі комерційного призначення та ін.) Замовивши в нас експертну оцінку майна ви отримаєте детальний звіт про ринкову вартість нерухомості в найкоротший термін та за мінімальну вартість. Лише у нас практикується дистанційна праця та доставка звітів по Україні. НАЙОПЕРАТИВНІША РОБОТА. Гарантоване отримання звіту лише за 1 робочий день незалежно від того де Ви знаходитесь. Також наявна послуга узгодження вартості об'єкта оцінки. Дана послуга є абсолютно безкоштовною і надається замовнику після подачі документів на проведення експертної оцінки. З НАМИ ЛЕГКО. Ми знаходимось: м. Львів, вул. І. Франка,78 Для замовлення експертної оцінки звертайтесь за тел. 067 14 22 914, 093 249 3269

http://sanoch.uaprom.net/ хітів: 0 хостів: 0

01 грудня 2015 в 16:47

Доставка шаянських мінеральних вод по Україні

Доставка питної та мінеральної води Закарпаття в будинки та офіси

http://www.aktiva.ua/ хітів: 0 хостів: 0

18 червня 2014 в 09:08

Офіційний сайт ТОВ Шаянські мінеральні води

Оптовий продаж мінеральної, питної води

http://www.shmv.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

18 червня 2014 в 09:08

Гефест-люкс. Послуги прибирання, клінінг

Прибирання у великому місті - справа досить звична. Жителі великих міст прекрасно знають, що таке проф. прибирання, і як працюють компанії з прибирання: Київ - це не тільки велике місто, але і столиця цілої великої країни, тому прибирання території тут здійснюється особливо ретельно.

http://gefest-lux.kiev.ua хітів: 0 хостів: 0

28 березня 2014 в 08:27

Запорізька торгово-промислова палата

Центр ділового співробітництва регіону.

http://www.cci.zp.ua хітів: 0 хостів: 0

17 березня 2014 в 16:56

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство