Спорт

Гірськолижний тренажер Pro Ski-Simulator

Як правило, ми не катаємося на гірських лижах круглий рік, у кращому разі - кілька разів в сезон, далі тривала перерва, і, ситуація повторюється. При такому підході навіть у тих, хто упевнено катається на гірських лижах, навички втрачаються і необхідно певний час для їх відновлення. Крім того, потрібні регулярні фізичні навантаження для тих груп м'язів і зв'язок, що задіяні безпосередньо під час катання на гірських лижах. У сучасних умовах комплексну спеціальну технічну і фізичну підготовку дають можливість отримати гірськолижні тренажери, зокрема Pro Ski - Simulator - skihelper.com.ua

http://skihelper.com.ua/ хітів: 0 хостів: 0

13 серпня 2014 в 08:34

Гірськолижний тренажер PROLESKI - катання на гірських лижах і сноуборді круглий рік

Гірськолижний тренажер PROLESKI (атракціон, нескінченний схил) призначений для установки в приміщенні в торгово-розважальних центрах, клубах і комплексах, як вид бізнесу, для створення цілорічного горнолижного клубу з метою надання послуг катання на справжніх лижах і сноубордах цілий рік.

http://proleski.ua хітів: 0 хостів: 0

06 березня 2014 в 11:32

Інтернет-магазин "SPORTGYM"

Для того, щоб бути у відмінній фізичній формі, мати хороше здоров'я і чудовий настрій потрібно лише бажання і трішки зусиль! У нашому інтернет-магазині ви можете придбати тренажери високої якості і не переплачувати при цьому. Вашій увазі пропонуються: велотренажери, бігові доріжки...

http://sportgym.com.ua хітів: 0 хостів: 0

24 січня 2014 в 16:21

Значки, виготовлення значків на замовлення, продаж значків

Наша компанія здійснює виготовлення значків на замовлення в Києві різних видів, а також їх продаж. За допомогою цього розділу можна з легкістю визначитися і замовити значки, так як в ньому представлені всі види значків від не дорогих до більш дорогих: поліграфічні та пластикові, металічні та інші.

http://znachki.vts.ua/ хітів: 0 хостів: 0

10 січня 2014 в 16:21

Тренажери для рук Бізон-1м, Бізон-2, Бізон спецназ, еспандери IronMind, Captains of Crush, ZENITH IronMind, Robert Baraban, тренажери Burn Machine

Тренажери для рук Бізон-1м, Бізон-2, Бізон спецназ, еспандери IronMind, Captains of Crush, ZENITH IronMind, Robert Baraban, тренажери Burn Machine, Bizon-1m, Хаммер Vice Gripper, Маківара МБШ Бадюка Шилова Death Grip, Imtug, Rolling Thunder, Ivanko Super Gripper, Manus Grip, Iron Gum, Bone Crusher.

http://www.askon.com.ua/index.html хітів: 0 хостів: 0

18 грудня 2013 в 10:50

Синтетичний лід нового покоління Супер-Глайд

Сайт про технології, застосування і переваги синтетичного льоду нового покоління Супер-Глайд. Додаткова інформація про: - заточування ковзанів; - хокейні борти; - хокейні тренажери; - ковзани; - продаж б/в катків.

http://www.superkatok.com хітів: 0 хостів: 0

11 листопада 2013 в 09:04

Спортивне харчування

Магазин «Спортивне харчування» займається продажем якісного спортивного харчування від провідних світових та вітчизняних виробників по всій території України. У нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент якісної продукції, здатної задовольнити ваші потреби в харчуванні і допомогти Вам.

http://www.massa.com.ua хітів: 0 хостів: 0

20 травня 2013 в 09:45

Спортивні тренажери - продаж, доставка, установка

Виробництво та реалізація професійного та домашнього спортивного обладнання (силові тренажери, тренажери для вулиці, дитячі майданчики, кардіообладнання тощо). Доставка, установка, консультації спеціалістів

http://prof-trenageri.com.ua/ хітів: 1 хостів: 1

28 березня 2013 в 15:18

Інтернет магазин пневматичної зброї Metroshop

Інтернет магазин пневматичної, стартової зброї, арбалетів и аксессуарів до них - все, що потрібно для полювання на дрібних тварин, самозахисту та звичайного любителя постріляти по банках! Відправляєм по всій території України!

http://www.metroshop.com.ua хітів: 0 хостів: 0

17 лютого 2013 в 21:40

ФК ДНЕПР: Неофіційний сайт: Новини

Новини, факти, чутки футбольного клубу Дніпро Днепропетровск. Все про фк Днепр. Пряме відео трансляції матчів УПЛ.

http://fc-dnepr.at.ua/ хітів: 3 хостів: 1

10 січня 2013 в 14:35

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство