Торгівля

Інетрнет-магазин одягу для вагітних MamaTato.Org

Інтернет-магазин "МамаТато" вперше представив свої товари покупцям не так давно. У 2015 році ми прагнули до того, щоб створити асортимент товарів, який привертав би не тільки своєю різноманітністю, а й відмінною якістю. Ця риса притаманна компанії і сьогодні. Головна сфера діяльності - продаж жіночого одягу та аксесуарів, чоловічого одягу, дитячих іграшок та аксесуарів, товарів для домашнього затишку. Для наочності варто сказати, що сьогодні ми продаємо трохи більше 1900 позицій, і це не межа, адже компанія постійно знаходить нові цікаві речі, які із задоволенням пропонує зі сторінок інтернет-магазину покупцям. Серед наших переваг без удаваної скромності можна відзначити: Чудовий асортимент Новинки, що надходять практично щотижня Зручність доставки по Україні без обов'язкового внесення передоплати за куплений товар Різні канали зв'язку для зручності роботи з клієнтами Служба підтримки, яка реагує миттєво Ми не зупиняємося і знаходимося в постійному розвитку: сьогодні ми гарантуємо виконання замовлення протягом 5 днів, але швидкість роботи зростає, можливо вже через деякий час ця цифра зменшиться за рахунок відкриття складів у регіонах України. Кожен клієнт для нас важливий, а це означає, що ми обслужимо його з любов'ю.

https://mamatato.org/ хітів: 0 хостів: 0

19 квітня 2017 в 17:22

"Агро-Прод" в ВКонтакті

ТМ "Рожищенські ковбаси" в ВКонтакті

https://vk.com/public142577773 хітів: 0 хостів: 0

31 березня 2017 в 10:03

"Агро-Прод" в Facebook

ТМ "Рожищенські ковбаси"

ANKER

ТОВ "Анкер" пропонує Вашій увазі широкий ассортимент: - металоконструкції з чорної та нержавіючої сталі; - конструкції ліфтових шахт металевих з обробкою; - огорожі льодових ковзанок - борти; - сходів з чорної та нержавіючої сталі, скла, комбіновані з деревом, каменем; - сходових огорож з чорної та нержавіючої сталі; - козирків, вхідних груп; - навісів, літніх терас, альтанок; - меблів з чорної та нержавіючої сталі зі склом, каменем, деревом; - світильників і торшерів за індивідуальним проектом; - скляних конструкцій, перегородок і багато іншого за індивідуальним проектом з металу.

http://anker.ua/ хітів: 0 хостів: 0

24 січня 2017 в 10:20

"Аліса-С"

Інтернет-магазин косметики

http://kosmetika-s.com/ хітів: 3 хостів: 3

29 листопада 2016 в 14:49

ИМ ЭЛЕКТРОТЕХНИКА

Єлектро технічне обладнання, кабельно провідникова продукція. LED технології.

http://dva220.com.ua хітів: 4 хостів: 4

23 листопада 2016 в 08:54

www.exida.com.ua

Виробництво та продаж.

http://www.exida.com.ua хітів: 1 хостів: 1

07 листопада 2016 в 09:56

профект ЛТД

интернет-магазине http://profekt-ltd.com.ua

profekt-ltd.com.ua хітів: 1 хостів: 1

07 червня 2016 в 11:34

Інтернет-Магазин Eva-Trade

Інтернет Магазин EVA-TRADE, пропонує широкий асортимент товару косметики, особистої гігієни та засобів для прибирання оселі, по низьким оптово-родрібній цінам.

http://eva-trade.com.ua хітів: 3 хостів: 2

01 червня 2016 в 08:35

Інтернет магазин wishak.ua

Інтернет магазин wishak.ua є офіційним дистрибютором виробника вішаків для одягу та виробів із пластику Пласт-системи ТМ "Wishak". Інтерфейс магазину зручний для вибору потрібного товару, кольору та конфігурації. В асортименті Ви знайдете усю продукції виробництва ТМ "Wishak" ТМ «Wishak»: Допоможемо дбайливо зберегти Ваш гардероб! Сподіваємося на майбутню плідну співпрацю. Та чекаєм на Ваші замовлення.

www.wishak.ua хітів: 0 хостів: 0

26 травня 2016 в 12:04

 
 
ub.ua — розвиток вашого бізнесу в інтернеті

Для того, щоб розмістити сайт, вам необхідно зареєструвати підприємство